Zítra v ZOO: Láska, intriky a překvapení. Jak se Karolína stala jen náhradnicí

Zítra v ZOO: Láska, intriky a překvapení. Jak se Karolína stala jen náhradnicí

Reakce k článku

Podělte se o svou reakci
Komentáře
Riky je stále v šoku. O tom, že by mohl být otec, se mu nechce ani přemýšlet. Vždyť si přece dává pozor. Michal má úplně jiné trápení. Bětka je pro něj jako droga. Bez ní by to nezvládl a ani Fanda ho nedokáže zastavit. Marek sehnal advokáta, ale dlouho si ho neužil. Je moc drahý.
Obsah článku
  1. Největší rošťák se na roli otce vůbec necítí
  2. Teorie o druhé nejhezčí holce ze třídy
  3. Fanda jako expert na vztahy
  4. Zase ta Hana!

Největší rošťák se na roli otce vůbec necítí

Marika se ještě ani pořádně neprobudila a do jejího pokoje vtrhl Riky. Soňa ho musela asi vyděsit. On zase trochu vystrašil Mariku, když se jí zeptal, zda má někdy zpožděnou menstruaci. Nakonec se přece jen trochu uklidnil. Dokud holka nemá pozitivní těhotenský test, nic není jisté. Tak mu to alespoň vysvětlila Marika.

Riky se rozhodl, že vytáhne Soňu na večeři a bude ho muset napadnout, jak dostat její moč. Musí si to dělat složitější. Říct jí rovnou o těhotenský test by bylo asi až moc snadné.

Teorie o druhé nejhezčí holce ze třídy

Nick má trochu zmatek v tom, co Daniel provádí. Ještě minulý týden tvrdil, že o Karolínu zájem nemá a líbí se mu Petra. Najednou je s ním Kája celý víkend a zamilovaností jen září. Jenže Daniel ne. Vidí to Nick, vidí to i Petra.

Daniel se dokonce k věci vyjádřil a Nick se dozvěděl, že je přece úplně normální sáhnout po druhé nejhezčí holce „ze třídy“, když to nevyjde s tou úplně nejhezčí. Daniel přiznal, že zamilovaný není, ale s Kájou je mu dobře a třeba se k tomu časem přidá i nějaký cit.

Když se s tím Nick pochlubí Petře, tak ta je v šoku. Musí nějak Karolíně otevřít oči. Teď bude chvíli smutná, ale kdyby se o své roli „náhradnice“ dozvěděla později, tak by její zklamání bylo mnohem horší.

On se potom dostane k té hezčí a co chudák Karolína? Odkopne ji,

logicky uvažuje Petra.

K tý se nikdy nedostane, na tu nemá,

tvrdí Nick, který neřekl Petře tu zásadní věc. Pro Daniela je tou nejhezčí holkou právě ona.

Co ty víš, to nemůžeš takhle odhadnout dopředu.

To vím,

usmívá se trochu potutelně Nick, který stihl kolegyni během rozhovoru sníst svačinu.

To ještě Petra netuší, že Kája naplánovala večeři ve čtyřech. A právě tam se něco stane a Karolína si všimne, že její princ si mnohem více všímá Petry. Ale je otázkou, zda si to dokáže přiznat.

Fanda jako expert na vztahy

Kolman možná trošku dospěl, alespoň pokud jde o rady, které dává zamilovanému Michalovi. Ten už úplně ztratil hlavu. Bětka je jen trochu divoká, omlouvá ji. Jenže na druhou stranu se jí nechce omluvit, jak si přeje. Nemá za co. To ona ho polila kávou. Fanda mu už Bětku vymazal z telefonu a stále mu radí, že jí nemůže pořád ustupovat, ale je to marné. On jí má rád a nechce ji ztratit. Jenže vydržet bez ní třeba i jen jediný den je těžší, než si myslel.

Tady je už i Kolman bezradný. Neví, co ještě nezkušenému kolegovi poradit, když nevidí, jak skvělá manipulátorka Bětka je. Snad jí nepůjde rovnou požádat o ruku!

Zase ta Hana!

Markéta sehnala Markovi právníka, který by jako advokát Terezy a Izabely mohl nahlédnout na policii do spisu a začít něco konat, aby věc se skrýváním holek mohla přestat. Advokát se Markovi hned na první schůzce zalíbil, a dokonce byl rozhodnutý zaplatit 60 tisíc jako zálohu na jeho honorář.

Bohužel však ve stejnou dobu přišel do restaurace dodavatel holdomatu pro peníze. „Paní kuchařka“, která si přístroj do restaurace objednala, dostala slevu i proto, že bude holdomat zaplacený hotově. Marek tak peníze na advokáta musel dát obchodníkovi. Znovu ho napadlo, že by mu bez Hany bylo lépe.

Reakce k článku

Podělte se o svou reakci
Komentáře
Zdroje článku: