S novou hereckou posilou nabídne Ulice i nové prostředí: Království hraček otevírá brány

S novou hereckou posilou nabídne Ulice i nové prostředí: Království hraček otevírá brány

Reakce k článku

Podělte se o svou reakci
Komentáře
Poslední stavební úpravy v Bářině nové firmě se chýlí ke konci. Tento týden si s Aničkou konečně prohlédne nové prostory pro vysněné Království hraček. Přivede dovnitř i své zaměstnance a seznámí se s Lindiným bratrem Pavlem, s nímž zažije pořádný trapas.
Obsah článku
  1. Jako by tu opravdu byla nějaká ukrytá čtvrť
  2. Pavel způsobí trapas a poněkud vykolejí Báru

Jako by tu opravdu byla nějaká ukrytá čtvrť

Linda (Petra Bučková) požádá Báru (Tereza Brodská), aby zvážila zaměstnání jejího bratra Pavla Jiráska. Toho ztvární oblíbený herec Petr Stach, známý např. z Agrometalu, Případů 1. oddělení či Zlaté labutě.  Stejně jako mnoho jiných hereckých posil naskakuje v jubilejní dvacáté sezóně Ulice do už hodně dlouho rozjetého vlaku. To není jednoduché pro nikoho. Jak své první natáčecí dny prožíval?

Jsem rád, že jsem se stal součástí legendární Ulice, která je divákům už dvacet let tak dobře známá. Zaujalo mě, že už při příjezdu z dálky vidíte ty vysoké domy – dekorace ateliérů. Člověk má pocit, že tu opravdu stojí nějaká ukrytá čtvrť. Ulice je v české seriálové tvorbě fenomén a jsem rád, že můžu být jeho součástí.

Podobnými slovy vlastně reagují všechny nové přírůstky, jež v poslední době tak často rozšiřují herecké řady. S příchodem dvacáté sezóny se do seriálu vrátila téměř celá rodina Jordánových, přibyla i nová prostředí, včetně Komory zubních lékařů, kam nastoupili Saša Rašilov a Ivana Andrlová. Do života Magdy vstoupil charismatický Petr Dvořák v podání Jana Dolanského, život Marečkových zase ovlivňuje teta Běta s tváří Dany Batulkové a nepříjemná Žaneta v podání Márie Ševčíkové. Náhradní matku pro Gábinu a Jirku ztvárňuje Kristýna Leichtová známá z Comebacku. A Království hraček dá příležitost handicapovaným zaměstnancům. Součástí této dějové linky jsou už teď herci Jiří Maryško, Klára Oltová a Antonín Měkota.

Pavel způsobí trapas a poněkud vykolejí Báru

Celý tento týden je v Ulici velkým milníkem pro postavu Báry Krausové. Miloš Knobloch (Jiří Štrébl) za pomoci svého týmu dokončí úpravy nového zázemí pro Království hraček. Firma postavená na místě bývalé Bedřichovy dílny se už brzy otevře veřejnosti a přinese spoustu nových příležitostí nejen Báře, ale také Aničce (Ljuba Krbová) a zmíněným zaměstnancům.

Právě do toho vstoupí Pavel Jirásek, jenž se zdá být samostatným, akčním a bezproblémovým člověkem, jakým býval předtím, než dostal covid a začal trpět únavovým syndromem. Při pohledu na něj získá Bára dojem, že Linda možná trošičku přeháněla, když líčila jeho příšerný zdravotní stav.

Její seznámení s Pavlem nicméně skončí pořádným trapasem, který si pan Jirásek bude muset vyžehlit.

Rozhodně jsem se nechtěl nikoho dotknout,“ ubezpečí ji, ale než si stihne nasbírat plusové body, přihodí se něco, co bude chudák Bára dlouho rozdýchávat. Že by Linda měla nakonec pravdu? Bude možné Pavla v Království hraček zaměstnat, nebo je jeho situace beznadějná?

Reakce k článku

Podělte se o svou reakci
Komentáře
Zdroje článku:
  • Autorský text,
  • tisková zpráva TV Nova