Drbárna ze Strání – Kamarádi: Linda je konečně rozvedená. Teď už zbývá jen prsten od Petra


Reakce k článku
Podělte se o svou reakciLukáš je minulost, co bude dál?
Linda si ulevila, když jí v datovce přistála zpráva, že její manželství je konečně rozvedeno. Je to sice drobnost, ale konečně může udělat tečku za minulým životem. Po Lukášovi se sice slehla země, ale možná je to tak pro ni lepší. Nejspíš se schovává hodně daleko a čím je ta vzdálenost delší, tím je to pro ni bezpečnější.
Před sebou má už jen jediný mráček. Nechce, aby Petr Německo odřekl jen kvůli ní. Mohl by si to později vyčítat.
Jak to však vypadá, Petrovi se také do Německa moc nechce. Zvykl si ve Stráních a spolu s platem z nemocnice na tom určitě špatně nebude. A zůstane na blízku celé své rodině. Jen ho mrzí, že Hanz pro jeho rodinné štěstí nemá moc pochopení. A jak se zdá, otec je na jeho straně.
Právě tak to Linda interpretovala Marušce a ta jí poradila, že by měla za Petrovým otcem zajít a vysvětlit mu, proč se jí do Německa nechce.
Linda tetu poslechla, a tak se nečekaně seznámila i s Hanzem, který se přijel zeptat, co to ten Petr vlastně vyvádí. Když roztály ledy a přítel z Německa si vyslechl, co všechno Lindu a Petra potkalo, už se ani nedivil, že si chtějí ve Stráních vybudovat své rodinné štěstí. Idylku ještě posílil Petr, který měl v kapse prsten a na srdci vyznání a žádost o ruku.
Život na zámku
Veronika si pomalu zvyká na zámku, jen jí trochu vadí, že se jí ztratilo oblečení, dokonce i boty. V první chvíli ji napadlo, že má třeba někdo na zámku neškodnou úchylku, ale když se dozvěděla, že zámek je plný neviditelného personálu, který se stará o celou budovu i zahradu a dělá to tak, aby nerušil majitele, došlo jí, že oblečení zmizelo na vyprání a boty na vyčištění.
Jen ji zarazilo, že si na zámku na tyto domácí práce najímají lidi z agentury a nenechají vydělat domácím. Všechny ženy ve vesnici nejsou drbny jako Buchtová a mít tak blízko možnost pracovat, to by určitě některé ženy uměly ocenit.
Po čertech svůdná náhradnice
Olí to nebude mít snadné. Lucie, která má na starosti dočasně zaskočit za Káju, má na něj políčeno. Tváří se, že pochopila, že on má rád Káju, ale ta je přece za oceánem, tak proč by jí měla zabránit v tom, aby předvedla své přednosti. Nakonec, s Oliverem už se přece znají.
Všechno ještě nejspíš zkomplikuje Oskar, kterému se Lucie líbí, a když nemá Oliver nic proti, tak proč by nezkusil štěstí. Jak to všechno dopadne, se teprve uvidí.
Reakce k článku
Podělte se o svou reakci- iprima.cz,
- Autorský text